Przejdź do treści
x

Jesteśmy serwisem, na którym znajdziesz setki porad i inspiracji o tym jak ze smakiem i fantazją urządzać wnętrza. Podpowiadamy jakie dodatki dobrać żeby w domu zagościł wymarzony styl i mówimy, jaka podłoga pięknie i praktycznie będzie wyglądać w Twoim domu. Szukamy rozwiązań, wyprzedzamy trendy tak, aby Twoje mieszkania nigdy Ci się nie znudziło!

Nasz portal podzieliliśmy na kilka sekcji:

  • W inspiracjach znajdziesz unikatowe zdjęcia, które zachęcą Cię do zmian Twojego wnętrza. Znajdziesz tutaj porady projektantów i architektów, ciekawe aranżacje wykonywane z zastosowaniem różnorodnych technik i produktów, bogato ilustrowane zdjęciami. Nowości i trendy w projektowaniu wnętrz w Polsce i na świecie. Zbieramy dla Ciebie ciekawe sesje i robimy zdjęcia – wszystko po to, żeby życie w Twoim mieszkaniu sprawiało Ci mnóstwo frajdy i satysfakcji!
  • Poradnik to vademecum wiedzy! Znajdziesz tutaj opisy technologii, poznasz właściwości materiałów stosowanych do wykańczania wnętrz. Właśnie tutaj znajdują się porady omawiające najpopularniejsze problemy w projektowaniu i wykańczaniu wnętrz i najczęściej popełniane błędy. Dowiesz się jaki gatunek drewna najlepiej sprawdzi się na tarasie i czemu pionowe pasy na ścianie sprawią, że pokój będzie wydawał się wyższy. 


Masz pytania, sugestie? Chcesz się pochwalić zdjęciem lub nawiązać współpracę? Napisz do nas! Zapraszamy do współpracy naszych czytelników, architektów, blogerów, fotografów: blog@komfort.pl

Właścicielem serwisu jest firma Sklepy Komfort S.A. Właściciel sklepów Komfort i sklepu internetowego www.komfort.pl